Gözaltı Morluk Ozon Mezoterapi

Gözaltı morlukları pek çok insanın aynaya baktığında görmek istemediği bizi yorgun ve hasta gösteren olumsuz bir durumdur. Ancak gözaltı morluğu sadece kötü bir görüntü değil aynı zamanda sağlığımızın bozuk oldugunun bir ifadesidir. Genetik olarak bazı insanlarda daha çok görülmektedir. Göz altı damar yapılarının ince ve dayanıksız olmasına bağlı olarak oluşan damar yırtıkları ve buna bağlı çok küçük kanamaların oluşmasından ibarettir. Bu durumun ortadan kaldırılması amacıyla pek çok kozmetik ajan kullanılmakta ancak pek başarı sağlanamamaktadır. Ozon tedavisi bölgesel uygulamasıyla gözaltı morluklarında çok iyi sonuçlar alınmaktadır. Daha ilk seanstan itibaren morluklar büyük oranda azalmaktadır.

Uygulama haftada 1 olmak üzere 3-10 seans uygulanabilir. Bu sayı morluğun seviyesine göre değişmektedir. Uygulama mezoterapi tabancasıyla çok küçük mezoterapi iğneleriyle yapılmaktadır.

Uygulamadan önce lokal anestezik kremler kullanılarak ağrı olması engellenir.

Uzun süre pek çok yöntem denemenize rağmen kozmetik ürünlerden sonuç alamadığınız gözaltı morluklarınızın kalıcı olarak giderilmesinde ozon tedavisi çok etkili bir yöntemdir.

Bir cevap yazın